Сергій Дядюшко, співзасновник фонду Ескулаб

У квітні 2022 року співвласник мережі медичних лабораторій «Ескулаб», Сергій Дядюшко, став співзасновником благодійного фонду. Основна його мета – створення сублімованих продуктів для військових, що знаходяться у гарячих точках. А це значить, що благодійний фонд постійно потребує продуктів, для виготовлення сухпайків.

Саме тому благодійний фонд вирішив організувати збір гречки та інших круп та овочів для подальшої своєї роботи. Збір проводиться цілий січень – з 10 по 31 січня кожен бажаючий може принести гречку, пшоно, рис, горох в брикетах у будь-яке відділення «Ескулаб», а працівники передадуть продукти далі у фонд. При нагоді, занести крупи львів’яни можуть і за адресою фонду – вул. Шевченка, 315 (територія колишнього заводу Електрон). Якщо ж немає можливості особисто принести крупи у лабораторію, благодійний фонд можна підтримати донатами, а реквізити можна отримати на офіційному сайті благодійного фонду.

Засновники фонду сподіваються, що така ініціатива приверне більше уваги до самого благодійного фонду та питанню харчування військових, адже воно також має неабияке значення. Воїн, котрому дошкуляють проблеми ЖКТ не зможе якісно концентруватись на бойових питаннях, то ж задля своєї ж безпеки та гарного самопочуття необхідно отримувати збалансоване та поживне харчування. 

Сергій Дядюшко, співзасновник фонду Ескулаб
Сергій Дядюшко: Благодійний фонд Ескулаб організував збір гречки на підтримку військових

Запитів від військових дуже багато, і з кожним днем їх стає все більше та більше. Сублімовані «Файна зупка», «Файна кашка» та «Файний борщик» замовляють військові з передових позицій, і благодійний фонд старається виконувати усі запити якомога швидше, говорить Сергій Дядюшко. Лишень уявіть, що за день виробництво здатне закривати потреби близько 2000 військових. Один 700-грамовий пакетик дає можливість приготувати 5 літрів страви, а для цього знадобиться не більше 30 хв. Для військових на передовій таке збалансоване та поживне харчування дасть можливість почувати добре та якісно виконувати бойові завдання. 

Благодійний фонд часто підтримують приватні фермери, господарства та усі небайдужі. Кількість запитів постійно зростає, то ж Сергій Дядюшко впевнений – бажання створити благодійний фонд в підтримку харчування військових було дуже правильним та вчасним. То ж підтримайте благодійний фонд, та принесіть необхідні крупи у будь-яке відділення лабораторії «Ескулаб», протягом усього січня. Ми впевнені, що обов’язково переможемо, але для цього нам потрібна єдність та віра в краще.